Witam :) Nazywam się Rafał Cebula i jestem trenerem odważników kulowych Kettlebell w Opolu. Jestem jedynym przedstawicielem Centrum Kettlebell Polska z siedzibą w Zielonej Górze w Opolu. Moim celem jest szerzenie metody StrongFirst jako najlepszej do osiągnięcia spektakularnych rezultatów siłowych. Odważniki kulowe to stare rosyjskie narzędzie do budowania siły, które zostało spopularyzowane w Stanach zjednoczonych w XX wieku. Obecnie metoda ta przeżywa rozkwit ze względu na niesamowite efekty jakie daje jej stosowanie.

Trening kettlebell to połączenie wysiłku Cardio z treningiem oporowym. W dużym uproszczeniu jest to połączenie siłowni i biegania :) Dzięki temu zwiększamy i siłę i wytrzymałość nie budując przy tym wielkiej masy mięśniowej. 

Ćwiczenia kettlebell są polecane dla wszystkich bez względu na wiek czy płeć. Przy odpowiedniej technice są bezpieczne i nie powodują kontuzji. Odpowiednio dobierając ciężar możemy programować trening pod maksymalizację siły bądź szybką redukcję tłuszczu. Jedna sesja treningowa na moich zajęciach to zwykle przerzucenie od kilku do kilkunastu ton!

Moim celem jest propagowanie zdrowego i aktywnego trybu życia przy pomocy odważników. Prowadzę zajęcia w Ochotniczej Straży Pożarnej w Opolu-Grudzicach w środy i piątki. Zajmuję się tym hobbystycznie, po pracy, dzieląc się ta pasją z innymi.

Wszystkie szkolenia, certyfikaty i sprzęt do tej pory kupowałem i kupuję sam. Jednak ilość ludzi, którzy przychodzą na zajęcia (od kilku do kilkunastu osób) nie pokrywa dalszych zapotrzebowań klubu.

W najbliższych planach chciałbym zrobić instruktora międzynarodowego z tytułem SFG1 (Certyfikacja odbędzie się w na koniec maja 2018 i jest tylko raz w roku) koszt 1500 USD czyli około 5 tys zł. Poza tym potrzebuję dokupić odważników w miarę rozwoju klubu. Kupiłem sam ponad pół tony sprzętu, ale dalsze potrzeby przerastają moje możliwości. 

Jeśli ktoś chciałby udzielić mi wsparcia serdecznie proszę o kontakt This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. Wszyscy, którzy zdecydują się pomóc zostaną umieszczeni na tej stronie internetowej w zakładce PARTNERZY oraz na FACEBOOK Na Facebooku zasięg posta jest bardzo duży ponieważ nasze wpisy w lokalnych kontach Facebook są udostępniane przez jedno centralne ogólnopolskie Konto Facebook Zielona Góra

 Potrzeby Ilość Cena zł
 Kurs SFG 1  1  5000,00 Zrealizowany!
 Odważnik 12 kg  2  240,00
 Odważnik 20 kg  1  200,00
 Odważnik 24 kg  2  480,00
 Odważnik 28 kg  2  560,00 Zrealizowany
 Odważnik 32 kg  1  320,00
 Odważnik 36 kg  1  400,00 Zrealizowany
 Odważnik 40 kg  1  460,00 Zrealizowany
 Odważnik 44 kg  1  500,00 Zrealizowany
 Odważnik 48 kg  1  550,00
 Odważnik 60 kg  1  750,00
 Banery reklamowe Rollup  2  600,00
 SUMA    10 060,00
Zebrane 4 000 zł Brakuje 6 060 zł

Ważne linki - bardzo proszę się zapoznać :)

 http://www.centrumkb.pl/sklep/  Cennik oficjalnego sklepu CKB Polska
 http://www.centrumkb.pl/instruktorzy/  Link do oficjalnych instruktorów CKB Polska
 https://www.strongfirst.com/shop/certifications/kettlebell-instructor-sfg-i/zielona-gora-poland-may-25-27-2018/  Link do kursu instruktorskiego w maju 2018!!!
 http://ironbomb.pl/pliki/ironbomb.mp4  Link do filmiku z ćwiczeniami - przegląd popularnych ćwiczeń
 http://ironbomb.pl/pliki/ironbomb_promo1.mp4  Link do filmiku ćwiczenia w grupie mieszanej- kobieta, mężczyzna i dziecko
 http://ironbomb.pl/artykuly/22-kettlebells-opole  Link do artykułu co to są kettle
 ironbomb_fizjoterapia.pdf  Link do branżowego artykułu o zastosowaniu odważników w   fizjoterapii
 pliki/snatch_swing_slowmo.mp4  Link to filmiku w zwolnionym tempie ćwiczenia Snatch i Swing :)